| AncaEu a întrebat:

Vreau si eu cateva nume "normale" de motan

Dau funda pentru cele mai normale si frumoase
love struck

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tommy, Tobby, Teddy, Timmy, Peticel. Cam astea imi vin in minte acum.

| sweetmouse a răspuns:

Tomas,Tomy,Tommo,Felix,Garfield,Archie. Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| IdunnaEnsiferum a răspuns:

Pufulete,Miaunel,hmmm.

| SummerTime2000 a răspuns:

Poti alege un nume simplu, pentru ca motanul sa il inteleaga usor, de exemplu, pe motanul meu il cheama Paffy. happy

| SummerTime2000 a răspuns:

Puff, Maru, Cream-Puf, Akins, Ebony, Chissi, Blacky (daca e negru), Stripes (dungi), Furry, Furby (daca are urechile mari happy ) sper ca ti-am fost de ajutor. :*