| Deyutzik a întrebat:

Vreau si eu cateva status pentru persoana iubita... dau funda pentru cele mai frumoase si mai originale:X:*:*:*

2 răspunsuri:
| Catutzaaa a răspuns:

E E un timp cand stai si un timp cand pleci, e un timp cand peste toate treci. E un timp cand vrei si un timp cand poti, e un timp cand esti uitat de toti.

Dezamãgit de viata ta, de exigentsa pãrintsiilor.estiprins usor în mirajul drogurilor.Ai mers mereu pe mâna prieteniilor. fãrã sã stii partea întunecatã a lor.
Te legi in ganduri si`n lipse amare randuri. asculti subtil vorbele din care iti mangai.chipu` care. pare sa lase. urme de REGRETE. in SENTIMENTE!

Sau poate sa`mi iau ramas bun ca poate`i prea devreme acum. Si poate te intorci din drum si spui ca a fost o GLUMA.

Alcoolul face nasul rosu, ochii vineti, ficatul cenusiu, noptile albe, zilele negre, inima albastra si viitorul intunecat.

Vrei sa crezi ca banii nu te`au cumparat inca. Da` fara ei parca tot ce faci e cu mana stanga, Sa poti sa ai tu, ba, inima de stanca. O sa-i vrei cand o s`o vezi pe mata incepand sa planga.

Pot sa rad, sa plang pot sa iau sa dau Satul de tot, pot sa plec sau pot sa stau Pot fi tare pot fi slab nu va conta vreodata La cate pietre`n cap mi-am luat normal c`am caracter de piatra.
Cea mai tare din zona,cea mai tare din liceu
Cea mai tare din oras,te vezi intr-un ML
Sa te ajute Dumnezeu sa ajungi ce vrei tu
Desi pan`acum nimeni n`a putut sa spuna Nu!
Personalitatea ta te-a scapat de greu
Pentru ca ce`I frumos ii place si lu` Dumnezeu;
Unii ar da oricat ca sastea cu tine`o seara
Iti vad trupul prin hailele scurte de vara
Iesiri prin oras,barfe tot felul
La petreceri la care se aduna tot cartelu`
Mai tarziu urma sa-ti faci loc printer artiste
Cu poze cool pentru cele mai tari reviste!
Mersul tau e…unii nu te`nteleg
Se uita la tine cand te dai jos din Tuareg
K parintii tai nu prea au avut,tu de unde ai
Unde stai si cum prodici atati parai?
Vagaboanta mica, vagaboanta mare
Usor usor te`ndtrepti spre vagaboanta cea mai tare
Lady, stai chill ei vor ceva serios
le-ai dat tot ce le-a trebuit si i`ai intors pe dos!

Mesaj adaugat ulterior:
Prea multă lume a uitat de zilele
Cu teniși rupți în goana de a`ți prinde visele.
Câți au uitat cum se urla prin gară,
Ce gașcă tare se strângea la mare`n orice vară.

Reiau acum povestea aia veche cu sufletul pereche Se zice ca fiecare are undeva, undeva in lumea asta, Jumatatea sa.

Unii. obosesc cautand speranta!

Sunt genu` de fatã ipocritã...genu` care se minte cã`i fericitã!

Sentimentele ne dau vieţii savoare. Inserează în momente nuanţe de culoare : ]. Mereu în căutare, pierdem din vedere. Că ani mai sunt puţini, după : ' la revedere '! %

Nu mai conteaza, m`am tirat definitiv din lumea ta.Am sa vomit dac`am sa vad acelasi parfum pe altcineva`.

Zambesc, imi aprind tigarea, te privesc. Iti spun ca plec, tu imi zici „te iubesc" Eu n`am de gand sa mai stau in preajma ta Mult rau mi-ai facut ca sa mai pot sta.

Fundaaa?

| Alynutzaaa a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ iti recomand acest site :x!