| KiddSimo a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri de`alea de "fite"big grin:X

ceva gen indiferenta:X

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Mai bine nu.

| woman94 a răspuns:

Cu indiferenta ta` M`ai facut mai tare` Acum nu`ti convine` Dar incet, incet` Calc pe urmele tale` Si abia acum vezi si tu` K indiferenta doare!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa! love struckXx

Iubesc pe cine vreau Nu pe cine vrea restul Ma port asa cum vreau Nu cum vor unii Sunt ceea ce sunt Si voi fi mereu Nu`ti comvine? Poti sa faci ce vrei De maine

Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Pentru` mineh ai murit`. Nu mai existi`de azi`!` Traiesti doar in amintirile`ce mi-au ramash`. Stiu ca`tsi pare`rau. Ce ai facut`. Dar eu te-am iertat de`cate ori am pututh`!

D` acum inainte poti s` fki c` vrei, nu`mi mai pasawinking. Pun punct chiar daca` m` doare p` mine, oricum tu ai f0ost, esti sh vei ramane indiferentwinking

Nuh`trece`0 zi`fara sa zambEsc`. day dreaming. chiar`credeai ca am sa te 0preSc`? [:o]. Nu ai vrut sa fii Langah`mineh`. oh go on. ceh`sa spun`. thinking Fuarteh`bineh`!

Sper sati placahappy