| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Vreau si eu chesti de copy`paste pentru facebook gen:Like dacă m'ai văzut deja în realitate!
Afișează și tu acest lucru pe peretele tău și vezi câți cunoscuți de pe facebook te'au văzut deja în realitate! >:"
sau
Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Te iubesccccccc ♥ Posteaza asta pe peretele a 10 prieteni la care tii:-x
Din astea:d

1 răspuns:
| capsuna16 a răspuns:

Bine