| nadia_9152 a întrebat:

Vreau si eu codite asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:40&biw=1152&bih=612
vreau sa stiu daca la salaon imi va da cu vreo sloutie in cap care ar putea sa imi afecteze parul sau va parea mai deteriorat dupa ce voi desface coditele?
Vreau sa le tin 2 3 luni :-?

2 răspunsuri:
| Damaris_8457 a răspuns:

Nu ti se deterioreaza parul.incercawinking

| Alexia_1745 a răspuns:

Nu te dau cu nici o solutie si nici nu o sa ti se deterioreze parul, cel putin pentru modelul care l-ai ales. Daca voiai de exemplu spice (coditele care se fac prinse de cap) atunci nu puteai sa le ti asa de mult, te doare pielea capului din cauza ca parul este foarte strans, iar cand le desfaci iti pica destul de mult par.