| LegendKillerVlad a întrebat:

Funda! love struck. Nu stiu ce status sa pun cand vreau un comm pe facebook. Exemplu : Commbatting eyelashes? dar nu asta. va rog mult!

2 răspunsuri:
| elenita_7894 a răspuns:

Buna...love struck

Pai poti sa pui de ex: " Poza noua de profil. un comm plssbatting eyelashes"
sau: "Un comm mic cat de mic.va rog"
Asta pun eu si la mine merge...incearca si tu

Sper ca te.am ajutat.love struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui pur si simplu "Poza noua", dar sa nu exagerezi si sa iti pui 10 poze deodata, poti sa iti pui una si asa vei primi multe comm-uri, daca pui mai multe, nu vor avea chef sa dea la toate comm.

Întrebări recente