| audimagini_3648 a întrebat:

Vreau si eu cuvinte care rimeaza cu "muffin", tot in engleza [funda]

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu sunt

| firstb a răspuns:

muffin - Aladdin - stand-in - Dunedin, lead-in - Blondin, Girondin - Odin - paladin, Saladin - Borodin - Baffin - elfin - biffin, griffin, tiffin - boffin, coffin - dolphin - endorphin - bowfin - yellowfin - muffin, puffin - ragamuffin - paraffin - perfin - bargain - Begin - Kosygin - hoggin, noggin - imagine - margin - engine - pidgin, pigeon, smidgen, wigeon - stool pigeon - wood pigeon - origin - Pugin - virgin... happy