| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu diferentele intre o fata si un baiat. si texte despre fete in general. de ce sunt mai normale. decat baietiwinking

1 răspuns:
| anisoara96 a răspuns:

Interesanta intrebare,conform drepturilor si obligatiilor conform legilor suntem egali,insa baiatul trebuie sa se arate protector fata de fete,un baiat care va lovi vreo data o fata acel baiat este slab de caracter,diferenta biologica este diferenta organelor genitale,baietii vor produce spermatozoizi iar g.fem -ovule,astfel ca diferenta dintre fata si baiat (biologica )este ca fetele sunt datatoare de viata adica este prezenta nasterea. Fetele sunt mai privelegiate din punc de vedere al efortului fizic,al rolului ei ij familie,barbatii sunt responsabili sa aduca banii in familie,femeia insa are u rol important in educatia copiilor, mentinerea curatenie, pregatirea bucatelor etc.