| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de ID'uri
- Ma numesc Alexandra
- Imi place muzica rap - hip-hop - rock
- Sunt blonda cu ochi verzi big grin
- Si... in concluzie. as vrea ceva ORI cu numele meu ORI ceva gen muzica rap adica ascult muzica rap. gen Adda - Noi doi Nane Bazi Teasta love struck si. daca stiti muzica as vrea ceva din muzica vedeti voilove struck
Funda [ Sorry categoria] si era sa uit ma cheama si Beatrice si.prietenului meu ii place ff mult numele asta big grinlove struck

2 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Hiphop_is_my_life, alexbetty_rap, alex_stillnane, mydrog_hiphop, beatrice_ rock, rocky_rock, dreamgirl_alex, mylife_hiphop, green_angeleyes, yourdrog_alex, blondinatha_rock

| Teasta08 a răspuns:

Dami te rog melodie lui că nu le mai găsesc