| adrisss a întrebat:

Vreau si eu filme cu vampiri... nume de filmelove struck funda cele care-mi plac mai mult si vot restul' happy mss anticipat

Răspuns Câştigător
| Roxana6277 a răspuns:

Twilight e cel mai bun film pe care l-am vazut in viata mea. Mai sunt: Priest. I am legend. Blood the last vampire. Fright night. The thirst. Vamps. My best friend is a vampire. Dracula. True blood. Multe mi le-au recomandat prietenii, nu le-am vazut. Dar Twilight si Blood the last vampire sunt foarte bune.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Twilight (2008)
2. Twilight Saga New Moon(2009)
3. Twilight Saga Eclipse (2010)
4. Let the right one in (2008)
5. Queen of the damned (2002)
6. Interviu cu un vampir (1994)
7. Blade (1998)
8. Shadow of the vampire (2000)
9. From Dusk Till Dawn (1996)
10. Underworld (2003)
11. Day Watch (2006)
12. Nevestele lui Dracula (1960)
Uite aici un site cu mai multe filme cu vampiri:
http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/

| me4ever98 a răspuns:

Dracula,blade,new moon,queen of the damned,underworld:rise of lycans,dracula-un mort iubaret[e o comedie super misto], true blood, bloodrayne. sper ca o sa-ti placa! fundita?puppy dog eyes

| Sliix a răspuns:

Twilight
The vampire diaries
True blood
>big grin

| adrisss explică:

Roxanik si mie imi place rau twilight am citit si cartile am vazut si filmele... mss