| blackangel95 a întrebat:

Vreau si eu ideei de nume pentru facebook, ma cheama clau. Fara raspunsuri de gen: "puneti numele intreg"...

Răspuns Câştigător
| Eiio a răspuns:

Eu Pe Facebook. Mi.am Pus

Stelele Sunt De Cacat.

Dar Tu Poti Sa.ti Pui
AloneStar sau.

Trebuie Sa Stii. =]

Sau

. depinde cum vrei Mai Normal sau Cat Mai Crazi [= Eu ti l-as zice LoveDrugs

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Claudya
ClaudytA
Şi, de asemenea, poţi presăra caractere speciale de aici:
http://calverobuzz.wordpress.com/......sengerhi5/
Pa,pa!

| муℓιƒєx a răspuns:

Clau Beibii
Clau Claudia
Claudia Clau Love
Clau Red
Clau iubitaa
Clau Claurescu
Mai vezi tu!
Sper ca te-am ajutat!
Dar in afara de numele Clau te-as sfatui sa iti pui alt nume precum Rosse Baa.
Funda?

| Claudiina a răspuns:

Conteaza mult si personalitatea ta. Pe mine ma cheama Claudia si mi se spune Claudiina. Pot spune ca ma reprezintahappy. Nu imi plac numele cu "y" in loc de "i" sau "tz" pentru ca mi se par lipsite de originalitate.