| blackangel95 a întrebat:

Ce nume sa imi pun la profil la facebook? ma cheama clau si vreau sa mai adug ceva cuvinte in engleza... funda

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Clau Eats Shit

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Numele tau.Intreg,cele doua prenume,porecla, dar nimic gen"bubulina","printessa reEa", nu au pic de seriozitate in ele.

| dalmma a răspuns:

Pai...iti pui numele tau tongue

| blackangel95 explică (pentru dalmma):

Poi eu vreau numele clau si niste cuvinte in engleza de exemplu clau black angel dar nu il vr tot pe asta ca il mai am la un cont.

| Baky a răspuns:

Si pe mien aam cheama clau laughing:*

| bagolyiris a răspuns:

Eu zic ca cel mai ok este sa-ti pui numele tau adevarat si complet

| mariasimplu a răspuns:

Numele tau:d