| Piiink a întrebat:

Vreau si eu ideii pentru orakol :O; x; x; x mersyii puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Culori? data nasteri? zodie? mancare? ce cadou ai vrea de la mine? unde stai? nr telefon? email? actrita? cantareata? filme, seriale? ce haine? materi si profi preferati? vrei sa fim prieteni? lasa-mi o amintire? ma cunosti? care e prietenul/prietena cea mai buna? ce limbi sti? animale? culori? hobby? sport? ce meserie vrei sa te faci? cantece? animale? Si fffffff multe poti sa alegi. Funda?