| mcocaina a întrebat:

Vreau si eu jocul sims... daca puteti sa mi-l dati pe mess id bebe_mik_skumpik

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

1.care sims
2. vrei sims cu packuri
3. spune din ce localitate esti si care este viteza ta de download pentru ca nu as vrea sa stau multe ore ca sa iti trimit un fisier care ocupa 10GB cz sims3 cu toate updateurile la zi
4. ti se intrerupe conexiunea la internet? pentru ca daca ti se taie atunci fisierul arhivat de mine pe care ti-l voi trimite nu va mai fii valabil si va trebui sa repetam procesul
5. daca ti-l trimit trebuie sa te si ajut sa il instalezi?
6. hm oare sa iti trimit un virus sa fac o caterinca?
7. sfatul meu este sa te gandesti care sims il vrei, si sa te duci sa il cumperi de la magazin dar exista si o alta varianta aceea de a cauta jocul pe internet si al downloada!