| Xonia a întrebat:

Vreau si eu muuulte statusuri dure(pentru prieteni falsi)

fundita

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Numar oile de pe mess. Daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data…

CE ESTE PUMNUL?…. pumnul este partea de vorbire care iti muta maxilarul si iti pune intrebarea MAI VREI?….

Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!

Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste :O

Te stiu de ani de zile.de cand erai doar un rural, degeaba ti-ai luat BMW … tot mirosi a personal laughing)

Dusmanii imi bat in geam…nu-i aud…am termopan…big grin

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……winkingwinking:X:X

Am incredere in voi ca-n franele de DACIE…rolling on the floor

Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel laughing

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Ca tine gasesc mereu in Recycle Bin. Ca mine nici pe Google. smug

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz… astazi fac prezenta.

Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!

Acum mai pot vorbi doar la modul A fost odata O imagine de basm Insa needitata…

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îţi recomand o melodie.
http://www.youtube.com/watch?v=p3zPzkEbLK4
Poţi scoate de aici câteva vorbe. :)

| D A R i U t S s A a răspuns:

Prietenii intai sa merite dupa sa vrea! :X

| Rallu_3508 a răspuns:

Dragule, cand intri, da-ti o palma si iesi. Asta cred ca e cel mai tarebig grinlaughing