| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de ID-uri numele meu este alexandra insa as vrea ceva cu alexbig grin
nu vreau gen : alex. sweet, sau alex.cool sau ma rog. ceva de genu :-&
imi place stilul gotic... SAU alteori cel al lui alex din porcaria aia de film cu Selena Gomez laughing si app am 14 ani si vreau un id serios deoarece vreau sa-l am mult timp sa-l pot da la profesori... etc
funda

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Pai : a. exel14
allex.ram_bam
just.aleex
Nu prea ma pricep dar cred ca sunt destul de dragute si sigur poti sa le dai la profesori. happy

2 răspunsuri:
| dermetzgermeister a răspuns:

Bloody_alex

| GeorgiMada a răspuns:

Alex_alexutza ...ale_alexa.sau nu vrei sa-ti introduci si numele de familie? sau al doilea nume... sau data nasterii?