| Ela_8933 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de id pentru o fata elena

Răspuns Câştigător
| Fetita a răspuns:

Ele_na
elenutza_dragutza
elena_too_cool
ena_ena
elena. 4love
elenutza_scumpy
angel_girl_elena
elena_sweet
elly. sweet_4u
e1en4. l0v3
ele_na.too_sexy
elena_love. you

6 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Sunt ogramadă de variante...
elena. dragutica
elena. 4u
elena. elena98
elenusca.frumusik
elly. din_timişoara.
Pa, pa

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Ely. ellisc sau elenutza.star sau 3! y_iubitzica, ellycs_cum o mai cheama, stiu_ce_nume_am_elly(ellisc, elenutza, eli. elena), toxic_elly(ellisc, elenutza, eli. elena) bruneta(sau ce culoare are parul ei)_elly(ellisc, elenutza, eli. elena), miss. elly(ellisc, elenutza, eli. elena)pyss_elly(ellisc, elenutza, eli, elena), pisikutza_ta_elenutza, lady pink. elly(ellisc, elenutza, eli. elena),[love struck]elly. elenutza[love struck], Dăăăăăă. ellics–(¯`·´¯)–««, cel_mai_perfect_ingeras. elly–(¯`·´¯)–««, vanilla_elly, nu_am_ideelaughing si cam atat nu prea mai stiu. Sper ca te-am ajutat. Funada plz?!:X:X:X:*:*:*

| LoLo_9163 a răspuns:

♡€ll€nützzð♡,◑€ll€clip§ª◑
,♨ €ll€§ww€€t♨
,☆€lli€nütð Tª☆
,۩۩๑§wwet €l€nð۩۩๑,㊛www€l€nützª
www㊛. Daca vrei mai multe cauta simboluri hi5.Mult noroc :).

| Mikiee a răspuns:

ELlYcOoLgIrL, 3! y_! ov3_u, poison_3l! y, poti pune numele trupei tale preferate in id (ex: elly_l0v3_param0r3 sau ce trupa iti place),
elly_brun3tzica, r3d_h0t_3l! y.

Sper ca te-am ajutat... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elle. 4ever

| deea_6635 a răspuns:

Elena_pisicutza
elena$4you
ele_na
elena&draguta
fundita?