| Aleksandra_9210 a întrebat:

Vreau şi eu nişte idei de nume, pentru facebook. :*
p. s.:mă cheamă alexandra. fundăă! şi vot.winking

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Allessandra.
Aleksandra.
aleBIATCH.
Alexxa.
Alecsutza
Alle douăpuncteICSS!
AleXyss; 3.
Sper că te-am ajutat. fundăă? :X

7 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Ce ai zice numele real? tocmai asta e si ideea facebook-ului. nu il mai cocalariti si pe asta

| CybeRAthlete a răspuns:

Multumesc pentru "stupid"... am o idee despre numele tau pe facebook...

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Cea mai dulchee aleexandraaa; Aleexuu.douaapuncteicss.; aaleexxutzaa.; incent.alex; alex`uu; andraa-alexx.ics.; icsuletzu. ect funda:X?

| PanteraRozz a răspuns:

Pai. ai putea incerca unul din astea whistling
Alexa Alexandra
Alexandra Rawrr
Sau. poti pune si numele de familie big grin
Acum nu prea mai am idei dar spar ca te-am ajutata happy

| Mirela14 a răspuns:

Alexa, ale' cam atat...si ar trebui sa mai adaugi la astea cate un adj sau ceva... sper ca te-am ajutat

| springandsummer a răspuns:

Ale, alexandra star,. poti pune si numele de famile. nu trebuie neaparat un nume... cum sa zic.
star

| Aleksandra_9210 explică:

Multumesc andEuuu, ale tale imi plac. Adica ''Alessandra, Aleksandra, aleBIATCH. '' sunt tari happy o sa'mi pun si numele real, pe langa acestea. multumesc de ajutor.pupkiss