| Dumitru_Delia_1999 a întrebat:

Vreau si eu idei de nume pentru facebook, mă cheamă Raluca Alexandra dar nu trebuie neapărat cu numele meu.
Multumesc!❤❤❤

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Dar ai un nume frumos, de ce să te oboseşti să-ţi găseşti o poreclă?
Numele tău real e cea mai bună idee.

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau "Raluca Alexandra" sau "Raluca Alexa". Nu e ok sa iti pui cine stie ce nume alintat sau porecla la Facebook. Niciodata sa nu iti pui numele de familie pe site-urile de socializare!