| biaaaaa a întrebat:

Vreau si eu niste idei de pariuri. pe ce ati pune pariu cu cea mai buna prietena? funda pentru cele mai ingenioase idei.

3 răspunsuri:
| Alexa_4667 a răspuns:

O sa-ti zic propile idei, toate incercate( prietena mea este trecuta print toate nebuniile mele):
- Pune pariu ca nu o tine sa se dea la un baiat( il alegi tu) timp de o saptamana
-Pune pariu ca nu are curaj sa se duca in mijlocul curtii liceului si sa inceapa sa danseze( a fost super tare faza si acum radem de asta)
-Pune pariu ca nu poate sa se puna in genunchi in fata lui X si sa-i marturiseasca ce este inddragostita nebuneste de el, in secret bineinteles( fata baiatului va fi fenomenala)
- Nu are curaj sa aduca o pisica la scoala, in ghiozdan
-Nu are tupeu sa-i spuna in fata printesei clasei/ scolii ca este barfita pe la spate chiar de prietenele ei cele mai bune
-Pune pariu ca timp de o saptamana sa shimbati rolurile( tu sa fi ca es, ea sa se poarte ca tine- daca rezista e cea mai tare)
-Pune pariu ca poti s-o enervezi intr-o ora
-Pune pariu ca nu poate sa-i spuna dirigintei ca a lipsit deoarece a avut o intalnire romantica, cu angry asta m-a pus sa fac prietena mea, a fost penibil!)
-Pune pariu ca nu poate ca intr-o ora, cand toata lumea tace, nu are curaj sa strige Sa moara Franta( n-am nimic cu Franta, dar asta e vorba prietenei mele)
- Nu are tupeu s-o ingane pe profa cea mai severa, timp de o ora incontinuu, fara greseala( spera ca profa sa nu bage de seama)

| LittleCreepyGirl a răspuns:

1.Ca nu o tine sa se dea la tipu` pe care o place desi ea nu-l place
2.Sa il intrebe pe tipu` pe care il place sa mearga cu ea la un date
3.Ca nu o tine sa se ia de cea mai fitoasa colega de clasa
4.Ca nu o tine sa mearga la ora de dirigentie "beata"
That's all happy

| mada_7651 a răspuns:

Ca nu are curaj sa se pupe cu celmai frumos baiat din clasa pe buze