| pastelina0 a întrebat:

Buna acum in octombrie e ziua de nastere a cea mai buna prietena a mea cine are ceva idei ingenioase si deosebite

4 răspunsuri:
| divide224 a răspuns:

Eu i-am personalizat celei mai bune prietene un tricou, poti sa-i faci si tu unul. Pe al ei am scris "Me weird, *** please, i'm limited edition." :3 O carte poate, pot sa-ti recomand cateva foarte bune "Spulbera-ma", "Naluca si Naucul ", "Sub aiceiasi stea" saau poti sa ii cumperi un lantisor cu numele ei sau ai putea chiar tu sa-i faci ceva gen o clema din aceea draguta cu "You've got a mail" si cand se deschide sa scrie "I love my bff". Saauu poti sa imprimi fotografii cu voi sa le lipesti intr-o agenda sa faci ca un fel de album si sa scrii langa ele amintiri pe care le aveti.

| OnuOnulică a răspuns:

Îi cumperi o bluză frumoasă sau îi scrii o scrisoare şi o pui într-un cadou în care se mai află şi un lănţişor.

| 16Gabriela a răspuns:

Poti sa ii dai cadou o bratara, personalizata (sa aveti amandoua) sau alta bijuterie fiindca o bijuterie nu ii ramane mica si e ceva special :*

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai, poti sa ii iei lantisor in forma de inimioara si sa scrie pe el BFF. Si tu ai o parte si ea o parte. Poti sa ii scrii un ''roman'' sa zic asa pe peretele ei de fb cu cele mai frumoase amintiri. Si pui o poza dragutzzzaa!