| Lavizzika a întrebat:

Vreau si eu niste idei de username in engleza big grin dau fundoi big grin

2 răspunsuri:
| Miky_1180 a răspuns:

Uite eu sunt in londra si o sa iti spun niste nume deale colegelor melewinkingunele sume sunt cam ciudate si ca sa te ajut iti sciu in paranteza cum se citesctongue...1)Lucy(Lusi),2)Elsie(Elsi),3)Sophia(sofia),4)sophie(sofi),5)Shanice(sanis),6)maddie(madi),7)abbie(abi),8)Leanne(Lian),9)Paula(Pola),10)Mariam(Miriam)...sper sa te ajutetongue

| Miky_1180 a răspuns:

Scz,dar nu sau salvat competpuppy dog eyes...la 6 eramaddie(madi)tongue, scuze de greselitongue