| Danutza_6782 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau sa imi schimb username-ul pe ConQuizTador.Cum pot sa fac asta? Si vreau si niste idei de username-uri noi. Ceva mai funky. Dau Funda la cele care imi plac cel mai mult si vor la restul:*

2 răspunsuri:
| KiduuTaw a răspuns:

Drixy, Tubyn, Gelyxx, Toffix, Blaxy, Trixy. Scuze daca nu sunt bune. Le-am facut pe moment. Funda?

| Alina1233 a răspuns:

Ca sa iti schimbi username-ul la ConQUIZtador trebuie sa ceri marcare la moderatori, sunt cei care scriu cu verde