| andra4u a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru o compunere cu titlul :"A star story". Tin sa precizez ca nu este o tema, ci imi trebuie pentru un concurs. Vreau doar idei!

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Pai poti sa scrii despre o fat/un baiat depinde care a plecat de jos a fost sarac si a ajuns sus cataret sau altceva (celebritae).
Poti sa scrii povestea vietii lui si pentru a fii mai interesantpoti sa spui ca a fost orfan si a crescut intr-aun orfelinat dar era talentat la... si a fost decoperit de cine si a ajuns sus, mai amplificiu u.
Sper ca te-am ajutat.happy

1 răspuns:
| fetitzaTa a răspuns:

Hmm...pai ce spui despre faptul ca ai fost in vacanta la Hallwood si prositindute cu prietenele tea vazut un producator si tea bagat intr-un serial...

funda?big grin