| Bubble13 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii pe care sa le pot canta la chitara dar sa fie mai usoare. funda

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Copilita fara minte si apa de izvor si praf de stele de la vita de vie. http://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmY cauta taburile si vezi, sunt foarte simple, bafta! Sper ca te-am ajutat un an bun iti doresc!

| Elvina a răspuns:

Vremuri de la Phoenix, Tac Pac, Carolina e studenta, Margineanu M-am dus sa tai un copac, Mama de ce m-ai maritat, Viata de vagabond, Doi ochi caprui de la Bambi, Te-am vazut mi-ai placut Madalina Manole, Clatun Poveste de iubire, Padure nebuna, A fost odata Margineanu, Sobita din odaie tot Margineanu, Catalina Beta Gandacul de pe deget, Andri Popa, Caravanele, Decembre, Florile dalbe, Colindam iarna, Deschide usa crestine. Daca vrei batai si ciupituri ma poti intreba. Sper ca te-am ajutat. Hai! CURAJ!