| lilik_9024 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje de dragoste pentru iubitul meu!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ne soliciți nouă, și nu ești tu capabilă să le redactezi singură, înseamnă că nu îl iubești îndeajuns. Iubirea îți dă inspirație, te face să zbori... numai că tu ți-ai luat zborul spre altceva. Spre noi!hee hee.

| M25M a răspuns:

Nu e mai simplu sa ii transmiti ce simti tu, sa ii spui ce inseamna el pentru tine?

| Awesom a răspuns:

Iubitule,abia astept sa facem dragoste.

| BabyyBllue a răspuns:

Din punctul meu de vedere, esti fata si tu ar trebui sa primesti declaratiile nu el, el se poate multumii foarte usor cu un TE IUBESC, TE ADOR ....chestii ...Esti fata, tu esti cea care trebuie sa le primeasca, nu il invata cu narav ca dupa iti sare in cap, si nu ii arata ca il iubesti prea mult tongue in limita bunului simt!

| marilena90 a răspuns:

Uite aici cateva :
"Tu esti raza de soare ce-mi incalzeste diminetile si steaua ce-mi vegheaza noptile de-a pururi. Te iubesc!"
„As vrea sa iubesc marea, dar marea nu iubeste oamenii. As vrea sa iubesc ploaia, dar picaturile ei sunt mari si reci. As vrea sa te iubesc pe tine, dar poate tu n-o sa ma iubesti niciodata. Si totusi... am sa iubesc marea si ploaia si pe tine intotdeuna!"
„Toti suntem ingeri, dar cu o singura aripa. Si numai imbratisati putem zbura…Te iubesc, ingerul meu!"Mesaje de dragoste pentru el
„Dragostea din filme nu se compara cu dragostea noastra. Cu toate ca a lor pare mai frumoasa, este ireala!"
„Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste. Atat de pur, total, nepamantesc."
„Sunt intamplari, pe care viata ni le scoate in cale ca sa invatam sa apreciem lucrurile frumoase, simple, pline de sens. Sunt oameni pe care viata ni aduce in dar. Iubitule, sunt fericita ca esti langa mine."
„Mi-ar placea sa-mi spui ca vrei sa-mi fii alaturi un minut … un minut sa se facă o ora … o ora sa se faca o zi … o zi sa se faca o saptamana … o saptamana sa devina o luna … o luna un an. si un an o viata … pentru ca te iubesc!"
„Pentru o lume intreaga esti o singura persoana. Dar pentru mine esti o lume intreaga."
„Te iubesc! Tu esti lumina vietii mele. De cand te-am intalnit am inceput sa cred in miracole. Si cel mai mare miracol pe care il traiesc este iubirea noastra."
„Am vrut sa aflu ce-i iubirea, am cautat in dictionar si am gasit numai cuvinte complicate… am cautat in inima mea si te-am gasit pe tine…"
FUNDITA :O3?

| alinyooooo a răspuns:

Te iubesc pentru ca " si ii spui un motiv". Te iubesc pentru ca "si ii spui alt motiv" si ii spui roate motivele pentru care il iubesti cum ar fi "penteu ca te intelege, pentru ca e alaturi de tine, pentru ca te alinta, pentru ca etc". Sper ca am fost de ajutor. Funda?