| FreeAndWild a întrebat:

Vreau si eu niste modele de teze pentru clasa a6a si la mate si la romana!

7 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Http://www.didactic.ro/materiale-didactice/49302_teza-clasa-a-via
uite la mate. da tu click pe download.
si la romana nu stiu.

| alin a răspuns:

Nu exista asa ceva...profesori fac tezele cu ce vor ei.

| MeduzaInaripata a răspuns:

Cauta pe "goagal" exact ceea ce vrei si sigur gasesti. ai incercat macar? good luck!

| NeverTooLateee a răspuns:

Poi am un frate care este clasa a 6a si a dat teza la romana acum 1 saptamana big grinbig grin si iti da sa scrii familiile lexicale modurile verbe de conjugat se poate sa iti dea si despartiri in silabe sa faci propozitii ca verbe auxiliare etc din pacate la mate nu te pot ajuta!

primesc funda? :X:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci. proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu maine o sa dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt clasa a sasea, dar dau azi teza la lb. romana.(Oricum ne-a spus profesoara ca sigur va fi cu familii lexicale, analizarea verbelor, compunere narativa, etc.) funda?