| IAmSoDifferent a întrebat:

Vreau si eu niste numaratori la pititea laughing mai noi daca stiti si mai haioase laughing funda big grinbig grinhappy

Răspuns Câştigător
| Karizma a răspuns:

Pe o bara se caca o cioara, cra cra car, drept in cura ta
Intr-un castel de.guma stricata,traia o zana retardata,ce vulpare avea,zdreanta de pe ea?
Pe capetele noastre trece un tramvai,in ce directie trece acest tramvai,spune chiar tu
M-am casatorit,cu-n barbat tampit,eu ii spun sa inchda geamu el se joaca cu ciocanu,eu ii spun sa inchida usa el se joaca cu papusa, l-am trimis la paine el imi ia un caine si pe coada lui scria, iesi afara dumneata
BAFTA si vezi unde te pitesti laughing

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

1. Din oceanu pacific a iesit un peste mic si pe coada lui scria: Iesi afara dum-neat-ta; 2. Echete bechete f****e'n cur, vin banditii si ma fur, 1 ma leaga, altu ma intreaba, ce-ai facut cu capra neagra? am vandut-o la 3 hoti pe-o pereche de chiloti; 3. An-tan-tina, sa basit gaina, si-a facut un ou, mare cat un bou, eu l-am luat, tata m-a certat, cu'n pistol de foc, care face: poc, poc, poc. Mai sunt si altele dar eu doar pe astea le stiuhappy

| meedanyy a răspuns:

Din oceanul Pacific
A ieșit un pește mic
Și pe coada lui scria
Ieși afară dumneata

Una mie sută lei
Ia te rog pe cine vrei
Din grădina cu purcei
A lui moș Andrei
Dacă n-ai pe cine
Ia-mă chiar pe mine.
Daca n-ai de ce
Ia-l pe Domn WC
Dintre fete si baiati
Alege-ti pe cine vreti
Mai baiete mai
Din colegi tai
Cei mai buni si cei mai rai
si-o cafea afara iesi pe usa afara
Ca sa vada dumne zeu si prieteni am si eu.

Două babe scofâlcite
Stau pe canapea trântite:
- Parlez-vous zice una,
- Parlez-vous zice alta
Parlez-vous, parlez-vous
Ieși afară chiar tu!

Ini-mini-mani-mor,
Ține-un pește de picior!
Dacă peștele oftează,
Ieși afară și dansează

An-tan-tichi-tan
Joaca fotbal mexican
Mingea e la ene
Ene in izmene
Paseaza lui Matei
Matei in chilotei
Sut-bara-gol
Portatu-n curu gol.

Am-bam-bus
Ține-te de urs
Ursul n-are coadă,
C-a mâncat o babă,
Baba n-are furcă,
C-a mâncat o curcă.
Curca n-are pene,
C-a mâncat-o Ene.
Ene n-are cap,
C-a mâncat un țap.
Țapul n-are coarne,
C-a mâncat bomboane.
Bomboanele sunt dulci,
Tu, mai nene, să te duci!

Una, două,
Las’ că plouă,
Trei, patru,
Hai la teatru.
Cinci, șase,
Spală vase,
Șapte, opt,
Porumb copt,
Nouă, zece,
Apă rece.