| Malina_8931 a întrebat:

vreau niste statusuri haioase, dar nu prostesti cu prostii...stiti voi!

Răspuns Câştigător
| Denisseq a răspuns:

Busy pentru fericire si speranta, avaible pentru lacrimi… Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.acum ca am crescut. am realizat ca asa este!

Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"

Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.

Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.

Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

Viata asta e d rahat, iar tu esti plin de viata!

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc. Sper ca ti-am fost de folos. FUNDA?

1 răspuns:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute