| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste nume originale pentru un album de facebook,unde am poze cu mine,dar sa nu fie banale, sa fie creative si sa ii uimeasca pe toti! chiar am nevoie de unul acum! sugestii? dau funda! daca mai aveti prieteni pe facebook cu nume de albume puteti sa mi le dati! oricum nu ii cunosc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natural feelings,The sky is the limit, Everyday on summer(ca tot e vara), Crazysexywildsmug Sau chestii de genul [S, Green, summer, colectie de vara 2012, =>pentru ca este vara]...

sau alte litere:de exemplu prima litera a locului unde ai facut poze, ...litera anotimpului, lunii, numelui tau, a unei culori.....inventeaza,,,,asta inseamna originalitate.:*Daca iti plac, alege!:* funda?:03

| ilovemynikon a răspuns:

Mi-a placut destul de mult raspunsul tau. dar mai astept sugestii. daca in 3 zile nu primesc un raspuns mai bun iti dau tie funda!