| elenita_7894 a întrebat:

Vreau si eu niste porecle intre fete. fundita!:*

Răspuns Câştigător
| FathaAceea a răspuns:

Buna! Mie nu.mi place ca prietenele mele sa ma porecleasca dar ele o fac, si.mi spun in urmatoarele feluri: bubu,buburuza, dulceata,dovlecel, fifi, puuisor,scumpici, duda, sis si cam atat.
Sper ca te.am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Chizdy,chizdutsa,ubita,zuzy,zuzica,sury,printesa,guritsa,etc

| CrisutzuxD a răspuns:

Sunt multe... Zgriptzi,Nebunatik, Marmota, Pisy, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy,,, Kitty, Bebelusha, Bunicutza, Zuza, Mumulina, Buburuza, Morcoveata, Bibi ...depinde de caractertongue