| nicoleta_1310 a întrebat:

Vreau si eu niste povesti de dragoste big grin cea mai frumoasa... fundita:X

Răspuns Câştigător
| catalinadulcik a răspuns:

Vrei sa stii poveste mea?
Una dintre cele mai bune prietene ale mele vorbea cu un tip, ea mi`l a prezentat si mie, am inceput apoi sa vorbim pe mess.
Dupa 3 luni ce am tot vorbit ca sis si bro,ieseam la suc,ne intelegeam parca perfect,am incercat sa fim impreuna,problema a fost ca eu atunci trebuia sa plec in Italia,am petrecut impreuna zile minunate,fara certuri,ne intelegeam la perfectie,nu inteleg cum,am inceput sa-l iubesc mai mult ca propria viata,am plecat in Italia,atunci au aparut certurile intre noi,ne certam din orice,pur si simplu un calvar,ma simteam singura,plangeam in fiecare seara, imi era dor de el si stiam ca daca o sa ne intalnim o sa inceapa sa fie totul ok, si asa a di fost.
Dupa 3 luni m-am intors din Italia,ne-am revazut,a fost minunat,cele mai frumoase clipe din viata mea au fost petrecute langa el,si fara el nu as mai trai.
Suntem impreuna si acum`! :X
Stiu ca nu este o poveste extraordinara,dar mie mie se pare cea mai frumoasa poveste,pentru ca eu cu el suntem protagonistii,si avem propria lume de vis,intre noi exista parca, ceva mai mult decat iubire, si e cea mai frumoasa poveste pentru mine pentru ca e petrecuta alaturi de el. Il iubesc! love struck

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat