| andruttaa a întrebat:

Vreau si eu niste prescurtari de la numela Alexandra

Răspuns Câştigător
| BianccaAlexandra20 a răspuns:

Ale,aly,alyce,alex,alexa,alexutz,alexutza,alee,ali,alisuca,sandy,sanda, sandra,xandra, andra, alexia, alexis, alishor, :*

7 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Alex,Aluu,Alitssu,Lexandra,Lexuu,Axu,Xandra,X-alexa,XaXa,Sandra,Xanda etc.Tu doar trebuie sa te joci cu cuvintele, nu e mare chestie.De exemplu,, Maria" poate fi Retica(porecla bunicii)? De ce? Maria poti sa alinti Marieta, iar Rieta retica rolling on the floor Fundita?

| aneliram a răspuns:

Alexa,ale,alex,andra,alexi,alexina,sandra,alexina,aly.

| LaNaibaa a răspuns:

Alexa, Andra, Alexuta, Alexu

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Alexa, Alex, Sandra, X-Andra

| KamyGirl a răspuns:

Ale; Lexu; Lee; Alexa; Alii. cam astea ar fi :*

| Giiee a răspuns:

Alexa.Alle.Ali.Lexa..thinking sper sa iti placa numa atatea stiu

| thePsychopath a răspuns:

Alexa
Alle
Lexuu
Lexii
All
Andu
Alss
Alexii
Alexu
Allu

Sper ca a am fost de folos. :3