| Ros3Blu3 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturibig grin. Eu vreau sa plec din bucuresti cat mai repede, dar trebuie sa imi vina ciclu si astept prea mult...pana pe 25 in colo[eu as vrea sa plec dupa ce mi se termina ca sa nu stau pe acolo cu grija]. Ce as putea sa fac sa il grabesc putin sa vina mai repede?big grin Mersi :*:*:*:*:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Nu poti grabii aceasta chestie...vine cand vrea...doar trebuie sa ai absorbante la tine si din cand in cand sa te controlezi.deci poti pleca

| melissa_3397 a răspuns:

Am auzit ca este buna bereahee hee) pe bune

| melissa_3397 a răspuns:

Am auzit ca este buna berea...laughing) pe bune

| teodoram a răspuns:

Nimic