| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri de magazine online unde poti cumpara bratari de piele sau ceva de genu ma rog si daca puteti valoarea de cumparare in cos sa nu fie prea mare mersii! si inca ceva sunt de incredere aceste magazine online? poti avea siguranta ca nu te pacalesc?

2 răspunsuri:
| dumiali1998 a răspuns:

Am eu o bratara.se numeste bratara respectlui.e din piele alba sau albastra cu un fel de 8 rasturnat din argint.este 15 lei.contacteaza-ma pe privat daca vrei