| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri in care sa fie poze cu fete..Am vazut la alte fete cum au poze dar idee nu am de unde le au...DaU funda...

3 răspunsuri:
| Elenaambasada112233 a răspuns:

Ma-ti ajutat mult dar de pe aceste site-uri deja am luat mii de poze. Apropo, eu ma joc intr-o joaca pe odnoklasniki nu stiu daca o stiti se numeste Целуй и Знакомься. Vreau sa am si eu o poza in care sa primesc cadouri..ma intelegeti?

| IDnxI a răspuns:

Http://weheartit.com/, eu de aici îmi iau majoritatea pozelor, e chiar bun, doar trebuie să scrii sus tema pozelor ( ex: horror, fun, crazy, în cazul tău poţi scrie "Girls" ) :D

| alexutza10 a răspuns:

Pai, cel mai super site cu poze este "we heart it". Dai cautare pe google, iti faci cont super-usor si gratis si apoi cauti "si girls" sau "pretty girls" sau pur si simplu "girls'' si primesti cele mai tari poze.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?