| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste status ceva in genu: "Ea partenera ta de >pattongue, Eu fata pe care o iubesti" thinking
funditaaaaa:X

Răspuns Câştigător
| FrunzaDeToamna a răspuns:

Pt Mn S'aR lasa D VaGaBoNzEaLa! Eu Sunt PrInTeSsA lUi ChIaR jI aTn cand ma iNsEaLa; StiU ca e Doar O aVeNtURa GoAlA.jI ca In ImInA lUi Tt Eu Sunt CaMpIoAnA; x

X•Imi zici ca sunt tentatie.Cand iti f*** tarfele nu simti vreo senzatie. Cand esti cu ea ma visezi pe mine.Ai putea sa ma ai, dar nu te tine…•

""..."Ce ne mai tampeSsthi.pe noi vrei sa ne vrajeSsthi.Pe una ca o iubeSSthi, pe cealalta` ca o d0reSsthi, una ca e frum0aSsa, altha "hai la mine aksa", dr noi " Hai laSa

Faci cu ea.Ce n`ai facut cu minee`.Fa`o cu eaa`.E curva`n devenire=]]]

Atatea am si eu:d... sper ca te'am ajutat:d

Funda?smug

1 răspuns:
| fLrYdzstr a răspuns:

Tu esti aia de la avut? rolling on the floor