| anonimanonima a întrebat:

Vreau status de genu : De ce te-ai schimbat`!straight face. De ce nu ma mai iubesti ca inainte

Răspuns Câştigător
| Zzzo a răspuns:

La poarta inimii cand mi-ai batut,
Eu ti-am deschis cu un sarut.
Si-o-nchind acum in urma ta,
Pentru ca nu mai esti asa iubirea mea! :X:X:X

Nu-ti pasa pentru ca stii ca ale mele brate te vor primi oricand,
Insa nu te juca cu dragostea ca s-ar putea sa inchei jocul plangand!

Cum E Cand Persoana IUBITA te ignora...
cum e cand pe ce-l care-l placi pe alta o adora
INIMA iti PLANGE dar nu ai ce sa faci
iti vine sa URLI dar te abti si Taci

Daca viata mi-ar putea oferi
Inc-o data sansa de-a regasi
Clipele ce-au fost si s-au risipit
Si tot ceea ce impreuna am cladit
Port in gand mereu doar privirea ta
Realitatea nu o pot accepta
Ieri erai cu mine azi nu mai esti
Ce s-au scris candva au fost doar povesti...

Am invatat multe pana acum...dar nu si cum sa te uit pe tinesad Si ce frumos era la inceput!

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec...:X

Te-ai schimbat iubire,te-ai schimbat in rau nu-nbine, ce se intampla cu tine?

Da!sad De ce? de ce te-ai schibat atat de mult? Imi e greu sa accept, dar vad ac nu pot face nimic sa dau timpil innapoisad Asta e:X Dar sa stii ca...Te iubesc!

Hai sa fim iar ca altadat'
Sa ne promitem ca vom lua
Din dragoste puterea de a mai ierta!

au fost si clipe placute, impreuna am facut multe dar nu stiu ce s-a intamplat dintr-o data te-ai schimbat.park nu e adevarat:X

azi in parca am observat ceva la tine parca totul s.a schimbat nu ma gandeam ca nu tie bine te.ai transformat in alt baiat.ai plecat de.pe banca unde stateam amandoi asteptam si speram sa vii inapoicrying

Cand te-am vazut asa schimbat,inima mi-a trasarit, m-am uitat in ochii tai si mai innebunit.De atunci ma gandesc mereu la tine, secunda si minut si asta nu suport pentru ca nu stiu daca ma iubesti cu adevarat sau iti bati joc ...Nu vreau sa sufar din cauza ta, ca daca ma faci iti jur ca vei regreta...Nu stiu daca te iubesc,nu stiu daca simt ceva pentru tine,dar stiu ca ceva in mine tine foarte mult la tine

cel ce iubeste cu adevarat nu va renunta niciodata indiferent de piedici la ce are mai scump pe lume :X:X:X:X:X:X:X:X:X::X:X:X:X

Te-am iubit este trecut.
Te iubesc este prezent.
Viitorul ce va fi?
Te iubesc pana voi muri.

Mi-a luat un an sa imi dau seama ca te vreau...Mi-a luat o luna sa te uit. O saptamana sa te insel...O zi sa imi dau seama ca gresesc.O secunda sa imi dau seama ca, chiar daca te-ai schimbat inca te iubesclove struck

Eu AtI Sp MeREu Cf Dar Tu Nu Ma Bagi In Seama Dar AtI Sp O Sa AsT ClIpA CnD O Sa-Mi Sp pentru UlTiMa DaTa TE IUBESC Si Apoi O Sa Pleci sadsad

Nu stii cat am suferit,
Pentru ca tu nu m-ai iubit.
Speranta dispare,si dragostea moare,
Asa ca totul este scrum, in inimia mea acum.

Te-am iubit prea mult,
Dar nu pot regreta,
Inca te iubesc
Dar nu te pot ierta.

Te iubesc si-ti spun cinstita
Dupa tine sunt topita
Te iubesc si te ador
De acum si pana mor!

Incep cu mi-e dor, continui cu te ador si inchei cu te iubesc.Nu stiu cum sa incep aceasta scrisoare, pe care nu ti-o voi trimite niciodata, dar vreau sa stii ca imi lipsasti enorm de mult.Da oare ce va fi mai tirziu? oare voi mai fi fericita vreodata? se va alege ceva din iubirea noatra? nu stiu.nu cred...tot ce stiu este ca daca cineva mar pune sa aleg o persoana alaturi de care sa-mi gasesc fericirea tu ai fi acea.nu stiu cum ai reusit sa imi furi inima:nici nu am observat cind mi ai luat-o, dar acum ma am treezit fara ea...nu vreau a crezi ca iti reprosez ceva, nu. Eu doar te iubesc

Si daca tu nu ma mai iubesti :] lasa, ca sunt altii care ma adora;]

Daca` iti pasa de mine vreun pic`. Nu` ma`ntreba nimic. Lasa`ma acum`. Nu`ti face griji winking!

• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput:X

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

Nu trebuia sa cauti altceva.In timp ce tu aveai kv magik langa tine oh go on

Baa prostule, eu te-am iubit si ink te iubesc. Nu intelegi ca iubire adevarata rar gasesti? De ce`ti place sa ma ranesti? Sper sa intelegi cat de mult gresesti ca ma ranesti sad.

Cate` s`au spus.Cate s`au dus.Nuh` ne mai d0aRe.orice zi in plus, suNtem` mai sus.Restu` sunt doar vb`e g0aLe

Cand vedeai ca esti pe punctul de a ma pierde...Te schimbai si`mi ziceai ca ai glumit straight face Nu mai tine asta oh go on

sa nu crezi ca as putea sa te las...nu te-as parasii niciodata...eu nu ma voi schimba.Langa tine voi fi pas cu pas. Sa nu te simti singur vreodata.Ai toata dragostea love struck

Sii daca mai vrei las-imi mesaj in MP. Mai stiu multe de dragostebig hug sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Spune-i ca nu ma m-ai gandesc la el, spune-i ca l-am uitat…spune-i ca mint.
Ne privim in ochi ca doi straini ca si cum nimic intre noi nu s-a intamplat.Nu avem curaj sa ne vorbim.Ce usor e sa ne prefacem c-am uitat.Dar ne lipseste tot ce ne-a legat
e langa tine cand problemele sunt multe`si tot ea e singura care are rabdare sa te ascultebatting eyelashes.

| liz23 a răspuns:

Daca vrei sa arati lumii ca tu suferi cred ca ai si scris mai sus ce cauti.dar nu va impresiona pe nimeni, persoana caruia vrei sa ii comunici asta nu cred ca va reactioana, poate doar va zambi.