| MadalinaGeo1 a întrebat:

vreau si eu vreo 5 status de verisoara puppy dog eyes
Da cat mai repedee, Dau fundita...happy

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

N-am găsit decât asta.Sorry.
1. Ce aveam demult avem si-acum, dar mai intens: o prietenie stransa si un suflet imens!

2. Ea ma iubeste, ea ma-ntelege! Ea e sora mea si mi-o dovedeste!

3.Cand esti trist...aminteste-ti de prietenii pe care i-ai avut, cu care te-ai batut...cu care ai crescut!

4.De fiecare dată când mi-a fost mai greu, lângă mine a fost ea, ai mei şi Dumnezeu!

5. Sunt langa tine. Am fost ieri. Voi fi si maine!

6. Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit-o din atata lume!

7.Nu o cunosc chiar/O cunosc de o viata si o iubesc mai mult decat pe viata mea!

8. Pot să mentionez un nume: X (numele ei) a fost lângă mine... Mi-a fost mai sora decât sora`mea când nu îmi era bine!

9. Au facut promisiuni ca or sa se iubeasca pana cand soarele o sa inceteze sa traiasca!

10. Ce minune ca suntem... ce mirare ca sunteti!