| Larissa_1982 a întrebat:

Vreau si eu niste status de " inchis gura la altii ". Dau funditsza la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| alexutzzu a răspuns:

BARFE: daca tot ma barfiti pe la spate, dc nu imi faceti si un masaj? Daca ar fi sa fiu tu, mi-as dori sa fiu eu. Prostia nn-are limite si atinge multi oameni.Nu uit aproape niciodata o fata, dar in ncazul tau voi face o exceptie. SCOALA: Arat asa doar pentru ca n-am vrut sa invat, altfel as fi fost prima.Nu sunt lenesa, doar imi economisesc energia. Trezirea de dimineata este primul pas in directia gresita. PARINTI: Camera mea nu e dezordonata, e un haos creativ. Nu am fost eu, ah ba da ups! Cine e prea ordonat e de fapt prea lenes sa faca dezordine. IMPOTRIVA BAIETILOR PROSTI: O vrei pe Miss Perfectiune? Cumpara-ti o papusa barbie. Ah si tu joci fotbal? Din pozitia de fundas nu? Inainte sa devii tu cool isi ia Spongebob carnet de soferi. Am probleme cu retinutul numelui tau... Iti pot spune... taranul? Mai stiu multe dar imi este greu sa le scriu pupici