| Dance_1650 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri cool d genu"cand viata iti ofera lamai. faci limonada"big grin.Pt cele mai multe statusuri dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| happy05 a răspuns:

Http://www.eddy.bogdan.5u.com/contact.html uite aici:D

nu stiu daca sunt sa cum vrei dar am incercat:D

4 răspunsuri:
| lAuRitAs a răspuns:

Iubitul meu, sin str Luncii
Te iubesc, de-mi sar papucii.
Si ca semn ca TE IUBESC,
Am sa-ti marturisesc:
Esti o floare, esti un crin,
Esti magarul din Berlin!
Esti un porc si-mi pare bine,
Ca eu fac misto din tine!:

| KittyLaura a răspuns:

Deci, te face limonada! Te stoarce bine pana la ultima picatura.

| nimeni_3968 a răspuns:

Poi...nu stiu cat de tare este statusul asta dar sper sati placa:"Imităm Natura în toate, dar Natura cât este de dotată, nu poate imita prostia omenească." big grinbig grin

| nimeni_3968 a răspuns:

Sau acesta : "Pestele care lupta impotriva curentului… moare electrocutat"