| Amaliutss a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de >fitebig grin

Răspuns Câştigător
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna amaliutza eu stiu asa:Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!
.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!
.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!
.In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"
.Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci.Pleak pe bune.
.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]
Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu or:Manananc o acadea dolke ca tine pe bune stii stii f bine ca daca ma iubeai ai fi fost cu fite si figuri indulcituri pe bune ca mine fara rost in c*r sau "MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

4 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Ms de fundabig grin

| SuperMagicSmile a răspuns:

Besi bah curvoo

| Amaliutss explică:

Faa ca'tsi frec 2 palme stii cum sari?

ea dracu' si'tsi vede de perna nu ma mai faa pe miine curvaa
centuristaa naibii:-l

| gabriela_7842 a răspuns:

Sper sa iti fiu de ajutor!

Profit de iluzii si cuvinte false gen "te iubesc", comportament copilaresc.

Ea-i jumate zîmbet, ea-i jumate fum.Nimeni n-o cunoaste fiindca n-are cum.

E genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine.Nu`ti poti da seama. E ceva special la ea.

Suflet de copil. Lacrimi de adult si esenta tare.Eu sunt fetita ce te-a ridicat in picioare.

Are putini ani si nu stie ce simte, azi te iubeste, maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea daca e a lui, nu poate fi si a ta.