| alexandra_8531 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fite. dar nu gen:am talente sau.sunt o printesa...nu din astea in care sa,, ma laud"sau ceva de genu. sper ca intelegeti voi.

2 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Mam nascut sa fac fitze.nu s ale suport pe ale altoraoh go on

Sa taci cand vorbesc eu! nu-mi place sa minti cand mint si eu!; xNu'mi spune [pa]. asta e replica meaa; x

Ochii mici gurita mica trasaturi de papusicka!; x

Daca eu sunt subiect de barfaa! Atunci tu esti o tarfaa:]]u tu impotriva mea! Eu mereu deasupra taa'!; x☻

ochii albastri si privire cu subinteles.ma fermecat!straight facedeja nu mai am vers:]][la asta pui culoarea ochiilor tai]

Nu sunt rea, ci schemerithahee heesi stiu sa ma fac iubitta; xhai sa facem o incercare:psa vedem care pe care:]]

sper ca's bune:]]

| cristi_4383 a răspuns:

Baietii cuminti ajung in rai, baietii răi ajung la mine. o sa ii innebunesti pe toti cu statusu astawinking