| Andrusca1497 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de gelozie razbunare ceva de genul FUNDA love struck >:

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

1. Statusuri de gelozie.
Deşi nu ar trebui să îţi arăţi gelozia, poţi căuta pe http://www.statusuri.ro/

2. Statusuri de răzbunare
Http://annamarya15.wordpress.com

→ Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare!~

→ Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?~

→ Ce parere ai despre specia mea umana?~

→ Maicata a avut copii care au trait?~

→ Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?~

→ Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?~

→ Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii!~

→ Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant!~

→ Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?~

→ Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul!~

→ Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol!~

→ Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier!~

→ Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.~

→ Uite 1000 de lei. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restul`!~

→ Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea!~

Numai bine!

| Pufffx a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe.

Da uita-te bine la ea...ca de acum nu mai e a ta...

Tu ai nevoie de mine nu eu de tine

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Te uiti ca fraieru`in trecut. Si-ti dai seama ce-ai pierdut. Ma vezi ca zambesc frumos. Si-ti dai seama ca ai fost cel mai mare prost

Cand zic gata, pai chiar e gata! N’o sa sterg tot ca sa’ti iert fapta! Sunt solutii. Exista mereu alta. Imi pare rau doua zile Dupa care gata! Uit trecut! Uit timp pierdut! Uit sentimente! Uit tot! Da’ nu uit de antecedente. Trec peste orice momente!