| XdeaaX a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri care sa inspire gelozie. ori de genul ca sunt eu gealosa ori ca e el.plz dau funtita

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine, chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.

Stiu iubito, il iubesti, si crezi ca si el te iubeste, dar el are ingerasul lui: EU!

Imi pare rauu`, dar n`am pret! T simti proprietarul` me0, sunt mai mult decat atat! Crezi ca sunt un trofeu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu

Unde sunt eu e si el! Lumea stie il iubesc la nebunie, hai zdreantzo iesi in fata da-i tu pofta de viata, arunca gesturi de tarfa, suge-o cum stii tu mai bine, te ia cu el, tu ai vrut, se p*sa pe tine si m-alege pe mine.

Poti sa vopsesti o ceoara in alb, tot nu-i porumbel! La fel cum nici una nu va fi ce am fost eu pentru el.

M-am suparat la inceput cand te-am vazut cu ea de mana, dar dupa aia am inceput sa rad pentru ca era urata.laughing

Poate ca nu sunt la fel de frumoasa ca ea, poate nu stiu sa fac ce face ea, dar ce fac eu stii doar tu...ce face ea stie tot orasul.

Stii ce? N-am venit sa ma cert! Vrei sa repet? N-am nici un secret. Revin la subiect ca nu vreau sa te pierd. Dar e obositor sa joc rolul de suspect. Primul efect GELOZIA! Cum, cand, cu cine? Iti cunosc coregrafia.

Primesc fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| DeeaCrissTina a răspuns:

Poate îmi doresc mult prea mult
Să te urăsc
M-ai distrus complet, fără rost
Asta ai vrut
Să mă vezi plângând când te văd
Cum îi zâmbeşti
Cât de mult tu o priveşti...

Nu te înteleg, chiar ai vrea
Să-ţi aparţin
Să mă moleşesc când te văd,
Să nu-mi revin
Să cerşesc mereu ceea ce
Cândva eu aveam
Cât de mult noi ne iubeam...

sper sa te ajutewinking