| Krissuu a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de impacare adica abia ne-am impacat gen: Te iert, Pentru ca te iubesc

2 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Pentru că suntem mereu NOI, gata să o luăm de la început în orice situaţie!

Dacă ne-am iubi cu ochii închişi, niciodată nu am sesiza vreo greşeală.

Am 3 dorinţe. Tu eşti prima.

Mă iubeşti? Eşti inima mea. Pot eu trăi fără inimă?

Zâmbetul e obligatoriu în orice situaţie : „te rog", „mulţumesc", „îmi pare rău", „te iubesc"

Suntem diferiţi atunci când avem pe cineva care ne iubeşte pentru că... aceştia ne oferă sute de motive de a trăi.

Nu ştiu unde te afli mai mult. În capul meu sau în inima mea