| Crissuuuuuuu a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta dar care sa ii ating pe unii la suflet:*:*:*

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Spune ce iti vine in minte, daca nu, nu faci decat sa arati ca te domina anumite frustrari...Si nu antingi pe nimeni la suflet, dor le arati ca te afecetza anumite chesti, pe scurt, le dai apa la moara!

| ByMine a răspuns:

*Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat
*" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
*Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi.
*Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
*Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?
*Totul trece, asa se spune. Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
*Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!
*Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!