| ioanaaaaaaaa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de iubire, iubire adevarata si sincera love struck! :* Msss

Răspuns Câştigător
| Hiroko a răspuns:

Ce sa scriu? nu incap decat 160 de caractere... oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?
Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat.
Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc
As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine!
As vrea sa cred sa pot visa sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat Te iubesc.
Te iubesc iti spun intr-o secunda dar ca sa-ti demonstrez imi trebuie toata viata!
Te voi iubi la nesfarsit! Nu-ti voi jura dar...ITI PROMIT
Daca cineva iti spune 'te iubesc' tu sa-i spui ca minte caci iubirea nu se spune ci se simte
Dragostea e lucrul acela intangibil care ne face multumiti cu ceea ce avem si nemultumiti de ceea ce suntem.
A iubi inseamna a daarui mereu pana ce simti ca te stingi.Si totusi daruind iubire nu te mistuici...traiesti!
'Dragostea este oarba si iubitii nu pot sa vada micile nebunii pe care le fac
O prietenie incape cu un zambet traieste printr-o lacrima si se termina cu un sarut...
Singuratatea este aceeasi chiar daca acest cuvant se pronunta diferit in fiecare limba! Dorinta de a fi iubit ramane motorul vietii!
.Nu-i niciodata prea tarziu O poarta sa deschizi iubirii Si langa cine-ti este drag Sa mergi pe drumul fericirii...
Gandeste-te ianinte sa ii spui cuiva'te iubesc'
-Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume
-MuLte persoane Sunt in Viata ta` Dar numai caTeva lasa Urme si in iNima Ta`!"
-"Si am sa lupt orice s-ar intampla Sa aduc raze de soare`n viata ta
--Merit totul Il i0ubesc cu adeVaratt`Pentru eL eu aM suferit`Si naM plecat!:X
--• Asta`S eu, asa voi fii mereu, si sa stii`doar tu esti in sufletul meu!"
-Când 2 oameni se iubesc cu adevărat fac tot posibilul sa uite ce s-a intâmplat
-Când se lasă seara îmi amintesc de noi.Şi de clipele frumoase petrecute în 2.
-Secsi şi frumos.De sus până jos.N-ai nici un defect. Eşti bărbat perfect.
-"Inima imi tot bate. Nu mai vrea cuvinte, ci si fapte. Vrea sa auda neincetat. Te iubesc. Nu te-am uitat!"
-Ma culc noaptea si visez Ma trezesc si-apoi oftez Nu oftez ca-mi pare rau Ci oftez de dorul tau!"
-"Zi de zi te vei gandi, Amandoi vom stii ca-ti vei aminti. Nu ma vei ierta, Am gresit candva. M'as putea schimba, Sa fiu doar a ta!♥""

funda? :X

5 răspunsuri:
| Statusuri a răspuns:

Cauta pe http://statusuri-mass.blogspot.com/, cred ca o sa gasesti cate vrei!

| GeorgiFabia a răspuns:

Spune-i ce simti si vezi care e parerea lui despre tine! mult noroc!

| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute