| aaaaaaa a întrebat:

Ce ati alege intre banii si iubire sincera si adevarata da vreau raspuns sincer nu minciunii

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Banii cu conditia sa fie facuti de minewinkingPomana si recompensa pentru alt gen de servecii in afara de cele strict profesionale n-am nevoieoh go on
Iubirea sincera si adevarata e pentru visatoriwinking

| Emena a răspuns:

Ambele.desi,nu mai este iubire acum oh go on.deci raman la bani

| Emma a răspuns:

IUBIRE!
evident
Nu sunt genul de persoana care se uita dp baniwinking
Kiss:*

| Drums a răspuns:

As alege iubirea sincera si adevarata pentru ca daca am persoana potrivita langa mine voi putea sa fac si bani.
nu vreau altceva decat o iubire sincera si adevarata.
:*
te pupacesc:*

| 009 a răspuns:

Iubirea

| Marcelino a răspuns:

Dragostea adevarata. E mult mai importanta.

| alexa18 a răspuns:

Eu as alege iubire sincera si adevarata. Iubirea e mai importanta decat banii.

| 1112 a răspuns:

Stiu ca toti imi zic ca iubirea e importanta...

dar in viatahappy

tentatia e mare si eu as alege banilaughing...

ma rog

cand mi se vor termina imi voi da seama ca a fost o greseala...

dar oamenii din propriile greseli invata in viatawinking:*

fundita?:*

| 1112 a răspuns:

Asa ca e mai bine sa alegi dragostea... sincera sa fiu

poti fi fericita si fata bani...winking

| ioandreii a răspuns:

Daca ai nevoie de bani esti ieftin. Cat despre iubire; ne iubeste Dumnezeu care e iubire, Iar daca nu o ai tu degeaba o au alti pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina300798 a răspuns:

Eu una aleg banii, pentru ca daca ai dragoste adevarata si nu ai bani nu ai facut mai nimic, dragostea adevarata nu iti tine de foame, nu te imbraca...pe cand banii da.Deci categoric BANII>

| ZąÑyKąąą a răspuns:

Iubirea sincera si adevarata:X
degeaba ai bani daca nu esti iubita de persoana de langa tine

cel putin asta e parerea meawinking

pupici:* bafta:X

| scumpikxa a răspuns:

Pai depinde. Daca ai simti o iubire sincera si adevarata pentru bani... LOL rolling on the floor Glumeam. Yo I-asi zice tipului care m iubeste ca il iubesc dar ca mai e un baiat care ma place si l-asi ruga pe tipu care ma iubeste sa fie de acord sa fiu si cu tipu cu bani da numa ca sa-l folosesc (ar fi ca si cum ai fi platita sa te vezi cu bogatu') laughing sa stii ca merge! o prietena de-a mea a incercat!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baniiiii...sincer as alege iubirea banii se duk dreacu antr-o buna zii dar iubirea poate ramane pana cand moartea o va despartii sau cine stie chiar si dupa moarte
pupiki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege iubirea
degeaba ai bani si nu ai fericire an viata
nu tine ea iubirea de foame cum zic altii dar te poti hranii din ea, dar trebuie sa ai cap sa stii cum, toate vor banii mai ducetiva frate si la munka sa vedeti cat de bine ai castigatzi sau daca sunteti an stare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire sincera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire

| xxiulixx a răspuns:

Iubire