| guardian_angel:X:X a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de mess misto de tot plz dau fundita pentru cele mai multe si cele mai frumoase :X:X

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Educata de destin. Simt mult dar arat putin.

Lasa-ti zambetul sa schimbe lumea, dar nu lasa lumea sa iti schimbe zambetul

Ora e tarzie. Stii. s-a innoptat
Scena e pustie, sala s-a-ncuiat.
Doar in primul rand un loc e ocupat
De o fata care plange dupa stii tu ce baiat…

Multi prieteni, putine suflete,
Multe lacrimi putine zambete,
Sunt curios cate trebuie sa trag
Cand tovarasii sunt primii care iti dau in cap

Uite-ma sunt langa tine, am fost azi voi fi si maine.batting eyelashes

Ai sa plangi mai tarziu
Cand?
Iti va fi greu
Ai sa vrei sa ii zambesti
Dar n`o sa ai tupeu
Ai vrea sa dai timpul inapoi
Unde?
In trecut
Ai sa plangi mereu
Cand te gandesti la ce`ai avut.

Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa...Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

Dar indiferent cat de tare doare, tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare.

Sec.Mai sec ca orice vin.:]

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

? Nu te schimba. Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi!?

Am pornit la drum precum lumiinaa! Un copil cu scantei in ochi care nu jtiia ce inseamna viinaa.Cautand iubirea si stima! Pt ca nu stiam sa lovesc.Viata m´a lovit priimaa!

astept sa faci u primul pas, pentru ca eu sunt prea timida, astept sa vb u cu mine pentru ca eu sunt plina de lacrimi si nu iti pot scrie fara un zambet.

marea este ca dragostea mea pentru tine, i se vede inceputul, insa sfarsitul este dincolo de orizont!

| SheCanFlyy a răspuns:

1.Sunt aici sa te amagesc cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta
2.Ma uit cu coada ochiului si te vad trecand cu ea de manaa... Ma uit atentt si am o sensatiie nebunnna
3.Lasa-ma in pace! Tsiam zis de atatea ori! Nu vreau acum sa sufar din nou!
4. Fataa asta aree fite CAand vorbeste iti iei notitsee
5.Pe baietii de azi sa-i aduni cu sacu`. Si frumosi impachetati sa-i trimiti la dr**u
6.Intoarce clepsidra Da timpul inapoi Nu voi mai sta in ploaia ta plina de vorbe pline de norori
7.Satena parca e rupta din soare love struck Ii lucesc ochii verzi si iti da vietii culoare
8.Nu esti decat o marioneta, si-ti dai impresii esti vedeta.ma faci sa rad esti chiar penibil…dar tu te crezi irezistibil
9. Ea e Barbie vie Dar nu vinei ntro cutie! Se imbraca numai in rozz Si are pretentsii 1000
10.Cand o vei imbratisa te va durea! pentru ca in ochii ei se va reflecta imaginea mea...stai linistit nu ma ranesti! chiar ma amuza sa realizez cat d putin gandesti
11.Privireaaa ei te omoooara! Stiu, stiu, stiu! e criminala
12.Cand am apaarut inimaa le bateaa tare Si spuneauubig grinooamne cum o cheaama oaree?
13.Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti, ea te vrea pentru ca ii soptesti: iti fac palat in Bucuresti, cand o sa mai cresti
14. Daca ne-ar vedea impreuna ar fi ca o lovitura … Si n-ar fi ca un pumn in gura, ci ca una sub centura
15.Si orice sar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.
16.Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.
17.Sunt criminala, am multa vrajeala.
18.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea
19. Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

| gatito a răspuns:

"Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

| andrutza_5118 a răspuns:

Iubire:iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetiile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor; e mult mai usor sa transfirmi prietenia in fragoste decat dragostea in prietenie; Prietenie:despartirea nu poate distruge niciodata o prietenie adevarata; cel mai bun motiv sa mergi la scoala:prieteni; cel mai bun accesoriu pentru o fata:prietenii ei; haioase:nu sunt cautama in dictionar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pis pa tine

| ßarbierooz a răspuns:

Asta caut si eu :X plz pup...oh go on